CARL NIELSEN LEKEPLASS

Kunde: Carl Nielsens lekeplass
Prosjektleder: Maxplay

Galleri

Beskrivelse

Åpningen av Carl Nielsen Legepark setter Fyn på verdenskartet

Maxplay har levert en helt ny lekeplass til Carl Nielsen Legepark, et populært møtested for barnefamilier på Fyn. Lekeplassen byr på selskapslokaler, krolfbane, sandvolleyball, en inspirasjonssti og nå også en Maxplay-lekeplass med dobbel zip wire. Lekeplassen er inspirert av Carl Nielsens «Jeg vet en lærkerede».

På lekeplassen kan du svinge deg i trehuset i lerketrærne, balansere på musikknoter, ta en tur i den doble taubanen, jakte på reven som lurer bak en av buskene og mye mer.

Vi var glade for å kunne bidra med å dele ut pølser og brød til de mange besøkende på åpningsdagen, da barnefamilier og andre interesserte i området kom i stort antall for å bruke den nye lekeplassen.

Du kan lese mer og se bilder fra åpningsseremonien her.

I 2019 blir det enda flere muligheter for barnefamilier til å være aktive i Carl Nielsen Legepark – du kan lese mer om det her.

Gå på opdagelse i vores produktsortiment

Vi har mere end 10.000 produkter – kategoriseret og klar til at give dig inspiration.

Lignende referanser

Ingen resultater fundet..